“Marketing Day”Konferanslarının üçüncüsü, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Gerçekleştirildi

Gelişim Platformu Derneği Genç GP Topluluğu’nun“Marketing Day”başlıklı konferanslar dizisinin üçüncüsü, 14 Mayıs 2014 Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda, Atölye Simetri tarafından, Hatemoğlu ve Next&NextStar’ınsponsorluğunda düzenlendi. Devamı »

İletişim profesyonelleri geliştirilen yeni eğitim portalı ve tanı modülüyle beceri ve yeterliklerini test etme ve geliştirme imkanına sahip olacak

İstanbul Üniversitesi’nin de paydaşları arasında yer aldığı Avrupa İletişim Profesyonelleri Becerileri ve İnovasyon Programı ECOPSI kapsamında elde edilen bulgular, “işbaşında uygulamalı eğitim” yaklaşımından “bilgi edinimi ve gelişimi” yaklaşımına geçmek için, profesyonel uygulamaları desteklemeye yönelik derinlikli profesyonel eğitim ve geliştirme imkânlarının olduğunu ortaya koydu. Devamı »

ECOPSI Projesi İletişim Profesyonelleriyle İlgili Çarpıcı Sonuçlar Ortaya Koydu

İstanbul Üniversitesi’nin akademik ortakları arasında yer aldığı Avrupa İletişim Profesyonelleri Becerileri ve İnovasyon Programı ECOPSI (European Communication Professionals Skills and Innovation Programme) kapsamındaki stratejik iletişim araştırması, halkla ilişkiler ve iletişim profesyonelleriyle ilgili çarpıcı sonuçlar ortaya koydu. Devamı »

Reklam Dünyasında Nostaljik Bir Yolculuğa Ne Dersiniz?

O zamanlar şimdiki gibi gelişmiş bir teknoloji olmadığından afişler tüketicinin zihnine “al” mesajını yerleştirmek üzere sade bir şekilde tasarlanmış. Afişlerde kullanılan karakterler tüketicinin içinden seçilmiş ve afişlere “biz sizden biriyiz” havası katılmaya çalışılmış. Devamı »

Dr. Hatun Boztepe – Halkla İlişkiler ve İlişki Yönetimi

Halkla İlişkiler ve İlişki Yönetimi başlıklı yapıt ilişki yönetimi alanına ilişkin kavramları ayrıntılı bir biçimde inceleyerek, ilişkisel yaklaşımla birlikte halkla ilişkilerin yöneliminde meydana gelen değişimi ortaya koymaktadır. Devamı »

 

Türkiye’nin 2012 Reklam Afişleri Görücüye Çıktı

Her yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye’nin tanıtımı için hazırlanan afişlerin 2012 yılı için olanları yayınlandı.Hazırlanan bu afişlerde Türkiye’nin turizm çeşitliliğine, tarihi,kültürel ve doğal yapısına geniş yer veriliyor.İşte bu afişlerden bazıları;

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>